Про ELSA:

ELSA (Європейська Асоціація Студентів Права) – це найбільша у світі міжнародна, незалежна, неурядова, неприбуткова організація, яка об’єднує студентів права і молодих правників.

    ELSA була заснована у 1981 році студентами-правниками з Польщі, Західної Німеччини, Австрії і Угорщини. Сьогодні ELSA – це унікальна мережа, яка складається з більш ніж 200-от груп на юридичних факультетах різних міст 35 країн Європи. До асоціації входить більше ніж 30000 студентів і молодих юристів.

У 1995 році ELSA розпочала свою діяльність на території України. Зараз організація представлена у 5 містах: Києві, Львові, Донецьку, Харкові, Одесі. За час існування ELSA в України було проведено велику кількість всеукраїнських та міжнародних конференцій, тренінгів, семінарів, круглих столів.

За 25 років свого існування ELSA отримала спеціальний статус у міжнародних організаціях і установах. Зокрема, ELSA має статус радника у декількох органах і спеціалізованих установах Організації Об’єднаних націй. У 1994 році ELSA набула статус радника в категорії «С» в ЮНЕСКО (ООН з питань освіти, науки і культури). Потім у 1997 році ELSA здобула статус радника ООН ЕКОСОС (Економічної та Соціальної Ради) та ЮНСІТРАЛ (Комісії ООН з міжнародного торгового права). У 2000 році ELSA отримала статус спостерігача у Раді Європи. Крім того, ELSA уклала договір про співпрацю з Комісаром ООН із прав біженців, а у жовтні 2005 року ELSA набула статусу спостерігача у Всесвітній організації з питань інтелектуальної власності.
Патронами ELSA виступають почесний лорд Слин із Халдей -правник Палати лордів Великобританії, колишній суддя та генеральний адвокат Європейського Суду Справедливості; пан Ж. Е. ван Дас де Віллебойс -
екс-парламентар, партнер юридичної фірми «Кліффорд» ( Амстердам, а також  професор М. Черіф Бассіоні- професор права Університету Паула, президент Міжнародної асоціації Кримінального права та президент Міжнародного Інституту кримінальних дисциплін.

Структура:

Організаційна структура ELSA складаються з трьох рівнів:
-    Міжнародне правління (ELSA International) в Брюселі;
-    Національні правління (National Boards) в країнах, в яких знаходяться осередки ELSA;
-    Локальні правління (Local Boards) у кожному осередку ELSA.
Структура правління на всіх рівнях є ідентичною та виглядає наступним чином:

 

    President (BEE – Board Management, External Relation & Expansion) – Президент (керівництво правлінням, зовнішні зносини та розширення);
    Secretary General (IM – Internal Management) – Генеральний Секретар (внутрішній менеджмент);
    Treasurer (FM – Financial Management) – Скарбник (управління фінансовими ресурсами);
    Vice-President for Seminars & Conferences (VP S&C) – Віце-президент з семінарів та конференцій;
    Vice-President for Academic Activities (VP AA) – Віце-президент з наукової діяльності;
    Vice-President for Students’ Trainee Exchange Program (VP STEP) – Віце-президент з Програми з обміну студентськими практиками;
    Vice-President for Marketing (VP Marketing) – Віце-президент з маркетингу.
Філософія:
Бачення ELSA – це справедливий світ, де шануються людська гідність і культурна самобутність.

ELSA має на меті:
-    ініціювання контактів між молодими правниками, які представляють різні народи і культури;
-    розвиток правничої науки;
-    поширення принципа поваги до людини та її прав;
-    виховування у студентів права та молодих юристів почуття відповідальності перед суспільством .Публікації:
- “ELSA Selected Papers on European Law”(ELSA SPEL) – офіційне періодичне видання ELSA, яке містить статті студентів, науковців і практикуючих юристів переважно з публічного Європейського права, європейської інтеграції і відносин ЄС з третіми  країнами Європи. 
- "The Guide to Legal Studies in Europe" – це видання, що вміщує докладну інформацію про здобуття юридичної освіти за кордоном в більше як 300 європейських ВУЗах. Містить відомості про специфіку країни і її правової системи.
-“Synergy” – це журнал членів ELSA, в якому вони мають змогу висловити свої думки з актуальних питань суспільного життя.

НОВИНИ

Результати науково-практичного семінару з права інтелектуальної власності

Результати науково-практичного семінару з права інтелектуальної власності (13-16 вересня 2007 року, с. Вишків)

> більше

----------------------------------

Західноукраїнські судові дебати з трудового права

7-8 грудня 2006 проходив усний раунд I Західноукраїнських судових дебатів з трудового права за підтримки кафедри трудового, екологічного та аграрного права...

> більше

----------------------------------

Презентація ELSA Україна в Одесі.

Презентація ELSA Україна в Одесі.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------

Науково-практичний семінар на тему „ Інтелектуальна власність”

Дата проведення: 13- 16 вересня 2007р. Місце проведення: с. Вишків, Івано-Франківська область, готельний комплекс ,,Високий перевал” Даний семінар передбачає проведення лекцій, тренінгів та практичних занять за участю спеціалістів у галузі права інтелектуальної власності.

> більше

----------------------------------